Často kladené otázky

Vrácení peněz & Zásady výměny

Pokud jste obdrželi položku, která je poškozená nebo vadná, rádi vám tuto položku vyměníme bez dalších nákladů. Kontaktujte nás do 14 dnů od obdržení vašeho.

Můžeme vám nabídnout náhradu pouze v případě, že splňuje níže uvedená kritéria:

Položky jsou vadné – poškozené/rozbité nebo znečištěné při příjezdu.
Balíčky, které se ztratí při přepravě.

Poznámka: Společnost Pasitact nenese odpovědnost za jakoukoli ztrátu nebo nesprávnou cestu balíků. Před odesláním objednávky se prosím ujistěte, že jsou všechny informace, které jste poskytli, správné, abyste předešli ztrátám na poště nebo jiným nehodám.

Zrušení

O zrušení můžete požádat do 24 hodin od nákupu. V opačném případě obdržíte částečnou platbu, protože jsme již zahájili proces odesílání. Nezapomeňte si prosím důkladně přečíst naše popisy a časy zpracování.

Zasíláte do zahraničí?

Dovážíme do celého světa.

Jak mohu sledovat svůj balíček?

Stav své objednávky můžete kdykoli zkontrolovat na následujícím odkazu:  Stav objednávky. Můžete se také obrátit na naši zákaznickou podporu na adrese

service@variyshopn.com klást otázky kdykoli.  

Jak dlouho trvá, než objednávka dorazí?

Po odeslání bude vaše objednávka doručena do 10 až 20 pracovních dnů, v ostatních zemích do 20 v závislosti na rychlosti celního odbavení a na více skladech v zámoří. Jakmile bude vaše objednávka odeslána, obdržíte potvrzovací e-mail. Neváhejte nám poslat e-mail, abychom zkontrolovali stav vaší objednávky. Rádi pomůžeme.